Google Çeviri Çeviri tarafından desteklenmektedir
Kariyer
Ev Villa Temizliği

Ev Villa Temizliği

Ev Villa Temizliği hizmeti alanın genişliği ve eşya durumuna bakılırsa farklı şekillerde yapılmaktadır.

Ev Villa Temizliği hizmeti alanın genişliği ve eşya durumuna bakılırsa farklı şekillerde yapılmaktadır. İşin hızlıca bitmesi ve memnuniyet için minimum iki temizlik çalışanı görevlendirilmektedir.

Standart ev temizliği ile karşılaştırmak doğru bir yaklaşım olmaz. Sonuçta villalar kullanım alanlarının genişliği, eşyaların kalitesi benzer biçimde sebeplerden ötürü daha zahmetli ve hem de detaylı temizlik hizmeti gerektirir.

LİVA GROUP 8 senelik kurumsal tecrübesi ile bu konuda tam da aramış olduğunız desteği size sağlayabilir.

İşimizi severek yapıyor olmamız sonucunda her süre mutlu müşteriler kazanabilmekteyiz.

 

Villa Temizliği iyi mi Yapılmaktadır ?


Eğer villa temizlik mensubu arıyorsanız size önerimiz devamlı çalışabileceğiniz ve kurumsal bir şirket ile anlaşma yapmanız olacaktır. Kullanım şekli ve yapısal boyutları sebebiyle rutin temizleme işlemleri yapmış oldurmanız hem sizin temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamanızı sağlayacak aynı zamanda maliyetleri düşürecektir.

Villa temizliği işlemleri daha önce de bahsettiğimiz şeklinde en az iki en çok 4 eleman tarafından endüstriyel temizlik malzemeleri kullanılarak yapılmaktadır.

Sizin veya yardımcınızın yönlendirilmesi doğrultusunda detaylı olarak temizlik işlemleri sizin istediğiniz sıralamada yapılmaktadır.

Villanız için havuz temizliği ya da koltuk, halı yıkama benzer biçimde hizmetler de almak isterseniz lütfen önceden bildiriniz. Çünkü havuz temizleme hizmeti ve detaylı halı, koltuk yıkama hizmeti farklı elemanlar tarafınca yapılmaktadır. Aynı gün içerisinde talep etmeniz halinde ekip ve ekipmanlar buna gore hazırlanarak tederikli bir şekilde yollanacaktır.

 

Villa Temizleme Fiyatları


2019 yılı için detaylı ev temizleme fiyatlarımıza şuradan ulaşabilirsiniz. Villanız için standart bir fiyat vermek mümkün değil. Ancak villanızın boyutlarını temizlenecek alanları bizlere bildirmeniz durumunda tarafınıza süratlica fiyat bilgisi verilecektir.

Sabah mis benzer biçimde bir evde uyanmanın bedeli paha piçilmezdir. Kurumsal temizlik firması ile anlaşarak rutin temizlik hizmeti aldığınızda size sadece keyif sürmek kalır. Sektörde 8 yıllık deneyimimizle rakiplerimizle kıyaslanamayacak derin bir tecrübeye sahibiz.

Sizleri sigortalı eleman çalıştırmanın zorluklarından en başta da mesuliyetinden kurtarmak için ustalaşmış temizlik hizmeti veriyoruz. Tamamı güvenlik soruşturması yapılmış ve uzun yıllardır bizimle sürekli çalışan personelimiz aramış olduğunız temizliği size sunacaktır.

Müşteri mahremiyetini korumak en önemli ilkelerimizdendir.

Paylaş :

Yorum Belirtin